ROVART - Portál pre súčasné umenie
husken

BistRovásSK

 

MajelFeszt2019

 

Otváracie hodiny

 

vyznamenanie

 

Plaketa predsedu KSK

 

ISSN 1337-7167
< Večerná škola

 

< ROVÁS < ROVART < LÖFFLEROVA AKADÉMIA < eNRA

 

Szabó Ottó

 

Zeman Zoltán

 

<<< Späť na hlavnú stránku

Januárový program Akadémie Rovás

autor: Kovács Ágnes 2018-01-02

 

Januárový program Akadémie Rovás

 

MaJel Centrum, Košice, Alžbetína 42

 

11. január, 16.30: Kurz maďarského jazyka  pre pokročilých.

11. január, 18.00: Vernisáž výstavy. Libor Cabák /CZ/: Zmiznutá židovská stopa. 

Súčastné a historické fotografie židovských pamiatok z Čiech, Moravy, Sliezska a Slovenska

18. január, 16.30: Kurz maďarského jazyka  pre pokročilých.

25. január, 16.30: Kurz maďarského jazyka  pre pokročilých.

25. január, 18.00: Vernisáž výstavy. Budapešť-Košice

30. január, 18.00: Vernisáž výstavy. eNRA 2017. Banícke múzeum v Rožňave, Námestie baníkov 25, Rožňava

 

Akadémia Rovás, Košice, Kmeťova 34

 

9. január, 10:00: Ringató

9. január, 14.00: Jóga

9. január, 15.00: Kurz maďarského jazyka  pre začiatočníkov. 

12. január, 16.00: Hrajme sa na slovenčinu! 

12. január, 18.00: MASZK. Kurz herectva.

16. január,  10:00: Ringató

16. január, 14.00: Jóga

16. január, 15.00: Kurz maďarského jazyka  pre začiatočníkov

16. január, 17.00: Kurz maďarského jazyka  pre pokročilých.

19. január, 16.00: Hrajme sa na slovenčinu! 

19. január, 18.00: MASZK. Kurz herectva.

23. január, 10:00: Ringató

23. január, 14.00: Jóga

23. január, 15.00: Kurz maďarského jazyka  pre začiatočníkov. 

26. január, 16.00: Hrajme sa na slovenčinu! 

12. január, 18.00: MASZK. Kurz herectva.

30. január, 10:00: Ringató

30. január, 14.00: Jóga

30. január, 15.00: Kurz maďarského jazyka  pre začiatočníkov. 

 

Otváracia doba MaJel Centra Otváracia doba Galérie Rovás a ArtCafé

Utorok/štvrtok: 14:00 – 18:00 Utorok/štvrtok: 10:00 – 14:00

Streda/Piatok: 10.00-14.00         Streda: 14.00-18.00

Piatok: 15.00 – 17.00

 

Večerná škola voľného umenia Rovas

Výtvarné kurzy kresby (Rotunda, Zbrojničná 4)

pondelok 16.00–18.00: Kurz kresby pre pokročilých (Árpád Cselényi)

utorok 17.00–19.00: Kurz kresby pre začiatočníkov (Peter Ilčík)

streda 16.00–18.00: Figurálna kresba, akt (Otto Szabó)

štvrtok 16.00–18.00: Figurálna kresba, akt (Peter Ilčík)

Kurzy maľby

Streda 16.00–19.00: Maľba pre začiatočníkov (Peter Ballók) /Akadémia Rovás, Kmeťová 34/

utorok 16.00–18.00: Maľba pre pokročilých (Adrian Bačo) /Rotuna, Zbrojničná 4/

Sochárstvo /Akadémia Rovás, Kmeťová 34/

streda: začíname mininálne s piatimi záujemcami, prihlásiť sa je ešťe možné (Peter Ilčík)

Fotografia /Akadémia Rovás, Kmeťová 34/

piatok: začíname mininálne s piatimi záujemcami, prihlásiť sa je ešťe možné (Ondrej Koreň)

Módne návrhárstvo /Akadémia Rovás, Kmeťova 34/
začíname mininálne s piatimi záujemcami, prihlásit sa je ešťe možné (Slavka Hriadelová)